Herbalife Hakkında Bilmeniz Gereken 8 Şey

Bildiğiniz üzere Herbalife kilo vermek, kilo almak, ideal kilonuzu korumak  ve daha sağlıklı bir vücuda sahip olabilmek için ihtiyacınız olan tüm ürünleri bünyesinde barındıran, tüm dünyada hizmet veren büyük bir şirket. Bende bu yazımda Herbalife hakkında en çok merak edilenleri ve en çok sorulan soruları derledim.  Herbalife hakkında bilmeniz gereken 8 şey  neymiş gelin hep birlikte öğrenelim!

kaynak: https://kidemlidanisman.com/


Herbalife Nedir Nasıl Kullanılır Ne İşe Yarar
Herbalife Hakkında Bilmeniz Gereken 8 Şey

Yazımıza Herbalife tam olarak nedir onu öğrenerek başlayalım.

Herbalife, 1980 yılında Mark Hughes tarafından kurulan, Amerika menşeili dünyanın en büyük doğrudan satış firmalarından biridir.

Bu firma, alanında uzman bilim adamları tarafından üretilen öğün yerine geçen shake'leri, sağlıklı atıştırmalıkları, vitamin ve mineral takviyelerinin haricinde diğer takviye edici gıdaları ve piyasanın en sağlam kişisel bakım ürünlerine sahip olan ve bu ürünleri 93 ülkede ihtiyacı olan insanlarla ulaştıran ve bunu dünyanın dört bir yanında bulunan bağımsız Herbalife üyeleri ve distribütörleriyle gerçekleştiren global beslenme şirketidir.

Herbalife İnternational'ın misyonu, hem sağlıklı ve doğru beslenme için hemde daha aktif bir yaşam için gereken ürünleri insanlara sunmak. Bunu yaparkende insanlara ek iş fırsatı sunmaktır.

Ayrıca aralarında uluslararası futbol yıldızları Cristiano Ronaldo ve Zlatan İbrahimoviç'in de bulunduğu dünya çapında bir çok sporcunun ve takımında global beslenme ortağıdır.

Herbalife, her fırsatta tüm dünyada sponsorluğunu üstlendiği bir çok sporcunun kendi ürünlerini kullanıyor olmalarından gurur duyduklarını dile getirir.


Herbalife' İhtiyacımız Var Mı?


Günümüzde sağlıklı beslenmenin zor olduğunu artık hepimiz biliyoruz. Yediğimiz gıdalardan eskisi gibi fayda göremediğimizi de.

Tükettiğimiz meyve ve sebzelerin, bedenimizin ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri karşılayamadığı şu dönemde dışarıdan vitamin ve mineral takviyesi almamız şart!

Şimdi sizden ciddi anlamda çevrenizde tanıdığınız tüm insanların arasında kaç tanesinin, en az bir kere de olsa vitamin desteği kullanıp kullanmadığını hatırlamanızı istiyorum.

Oldukça fazla öyle değil mi? Bugüne kadar tanıdığımız insanların yarısı ya hastalıklarından kurtulmak için ya da daha sağlıklı ve daha zinde olabilmek için gıda takviyesi alıyor.

Görünen o ki vitamin takviyesine ciddi anlamda ihtiyacımız var. Ama bunun içinde sağlam bir firmaya ve sağlam ürünlere; işte bu yüzden Herbalife Nutrition tercih edebileceğimizin en iyisi diyebilirim.


Herbalife Ürünleri Nelerdir?


Herbalife'ın Toplamda Ne Kadar Ürünü Var?

Herbalife bünyesinde bulunan ( sadece Türkiye'de geçerli ) ürünleri sırasıyla aşağıda listelenmiştir.

1 - Temel Kilo Kontrol Ürünleri:

- Herbalife formül 1 Shake karışımı
- Herbalife formül 2 multivitamin (kadın ve erkek bünyesine göre özel üretilmektedir)
- Herbalife bitkisel konsantre çay
- Herbalife aloe vera özlü konsantre içecek
- Herbalife Thermo Complete

2 - Atıştırmalıklar:

- Herbalife Protein Bar
- Herbalife Gurme domates çorbası

3 - Takviye Edici Gıdalar:

- Herbalife HerbalifelineMax
- Herbalife Niteworks
- Herbalife Xtra-Cal
- Herbalife LiftOff

Bunların haricinde sporcu besinleri, birbirinden faydalı cilt bakım ürünleri ve ayrıca kişisel temizlik ürünleri de mevcuttur.

Ürünler hakkında daha detaylı bilgi için buradaki adrese bakabilirsiniz: Herbalife Beslenme Danışmanı

Herbalife Ürünleri Güvenilir Mi?

Sanırım herkesin aklına gelen ilk soru tam olarak bu. Herbalife güvenli mi? Herbalife ürünleri ne kadar sağlıklı? Herbalife'a ne kadar güvenebiliriz? Herbalife ürünleri gerçekten işe yarıyor mu?

Bu soruya çok kısa ve net bir şekilde cevap vereceğim:

Tam olarak 38 yılı aşkın bir süredir faaliyette olan Herbalife İnternational, 90 ülkede faaliyet göstermekte ve dünya çapında yaklaşık olarak 100 milyonun üzerinde insan tarafından sağlık kontrolü için tercih edilmektedir. Ve bu Herbalife İnternatioal'ın ne kadar güvenilir ve sağlam bir firma olduğunun kanıtıdır.

Herbalife firmasının bünyesinde bulunan tüm ürünler, Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylıdır.

Türkiye’de ise Sağlık Bakanlığı’nın onayından ziyade, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığından onayı bulunmaktadır.

Artık herkes tarafından biliniyor ki; ilaç olmayan hiç bir ürün Sağlık Bakanlığının onayını alamaz. Ve Herbalife ürünleri de bitkisel gıda takviyesi olduğu için, ilgili makamın yani Tarım ve Köy İşleri Bakanlığının onayına tabiidir.

Herbalife ürünleri, 150'den fazla bilim adamı, alanında uzman doktorlarla birlikte Nobel Ödüllü doktorların gözetiminde üretilmektedir.

Bu yüzden Herbalife ürünlerini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.


Herbalife Ürünlerinin Yan Etkisi Var Mı?


Şuna adınız kadar emin olun ki, Herbalife ürünlerinin herhangi bir yan etkisi bulunmuyor. Ürünleri ne kadar kullanırsanız kullanın her hangi bir sorun ya da rahatsızlık yaşamazsınız.

Ürünler, tamamen bitkisel gıda takviyesi olduğu için herhangi bir şekilde katkı maddesi içermiyor. Bu sayede de bu ürünlerin vücuda herhangi bir şekilde zararı söz konusu bile olamaz.

Gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki aklınız da hiç bir şüphe olmadan bu ürünleri rahatça kullanabilirsiniz.

Herbalife'ın öncelikli amacı hem doğru beslenme ve aktif yaşam için gereken ürünleri sunarak insanların hayatlarını değiştirmeye yardımcı olmak hem de doğrudan satış alanında iyi bir iş fırsatı sunmak"tır.

Gördüğünüz gibi kişi memnuniyeti Herbalife'ın öncelikleri arasında!

Böyle bir misyona sahip şirketin, herhangi bir insan sağlığına zarar verecek şekilde hareket etmesi veya ürün üretmesi imkansızdır.


Herbalife Beslenme Ofisleri / Kulüpleri Nedir, Ne İşe Yarar?


Herbalife beslenme kulüplerinde her sabah ücretsiz kahvaltı, ücretsiz vücut analizi ve ücretsiz beslenme danışmanlığı yapılır.

Vücut analizlerinde, cihazda ölçüm yapıldıktan sonra çıkan vücut ölçümleriniz değerlendirilir.

Kas oranı, kemik ağırlığı, su oranı, yağ oranı, bölgesel yağ oranı, metabolizma yaşı ve vücudunuzun yaktığı günlük kalori değeri hesaplanır.

Tüm bunların sonucunda sizlere, ihtiyacınız olan ürünler tavsiye edilir ve size özel beslenme programı hazırlanır.

Sağlığınız için bu aşamalardan sonra size sunulan seçenekleri değerlendirerek devam etmek size kalıyor.

İdeal kilonuza ulaşmak veya herhangi bir rahatsızlığınızdan kurtulmak için devam etmek isterseniz, sadece kullanmak için satın aldığınız herbalife ürünlerine ücret ödüyorsunuz. Bunun dışında diğer tüm hizmetler ücretsizdir.

Vücut analizi yaptırmak ve ücretsiz danışmanlık hizmetinden yararlanmak için benimle iletişime geçebilirsiniz.


Herbalife Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşabilirim?


Herbalife müşteri hizmetlerine ulaşmanın bir kaç yolu var. Fakat, onları yazmadan önce sizlere daha iyi bir yöntem söyleyeyim.

Herbalife ürünleri veya başka bir konuda bilgi almak isterseniz eğer; mutlaka en yakınınızda ki Herbalife Üyesine danışın. Bu sayede danıştığınız kişi size, telefonla veya mail yoluyla ulaştığınız herhangi bir müşteri temsilcisinden daha iyi yardımcı olacaktır.

Yakınınızda herhangi bir Herbalife Bağımsız Distribütörü yoksa İnternet üzerinden birine ulaşın; size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır.

Herbalife İnternational'ın müşterilerine bizzat verdiği iletişim bilgisi aşağıdadır:


"Pazartesi- Cuma günleri 08.30-12:00 ile 13:00-17.30 saatleri arasında 0216 542 75 90 no’lu telefondan ve 7 gün 24 saat boyunca 0216 330 25 87 no’lu faksımızdan bizlere ulaşabilirsiniz."


Lakin, benim size tavsiyem herhangi bir bağımsız distribütörden yardım almanız.


Herbalife Ürünleri Kas Kaybına Yol Açar Mı?


Bu soruya cevap verebilmek için öncelikle kas kaybına sebep olan şeylerin neler olduğunu bilmemiz gerekir. Kas kaybının başlıca sebepleri yetersiz ve düzensiz beslenmedir.

Vücudunuzun temel ihtiyaçları olan protein ve karbonhidratı karşılayamadığınız zaman kas kaybı kaçınılmazdır. Herbalife ürünleri ile diyet uygularken diğer öğünleri atlamayın. Hızlı kilo verebilmek için kendinizi riske atmayın! Beslenme danışmanınızın size verdiği programa uyduğunuz müddetçe kesinlikle hiçbir sıkıntı yaşamazsınız.


Herbalife Ürünlerini Hamileler ya da Çocuk Emzirenler Kullanabilir Mi?


Bunun cevabını çok rahat bir şekilde EVET olarak veriyorum. Hamile olmanız ya da emzirme döneminde olmanız hiç sıkıntı değil. O dönemlerde kilo vermek değil, sağlığınızı ve ideal kilonuzu korumak olsun. Bir an önce değil, sağlıklı ve doğru şekilde kilo vermek öncelikli amacınız olsun.

Bu dönemlerde ürünleri kullanırken beslenme danışmanınızdan destek almanız durumunda hiç bir problem olmayacaktır.

Ürün satın almak, ücretsiz vücut analizi yaptırmak ve danışmanlık hizmeti almak için 7/24 WhatsApp üzerinden ulaşabilirsiniz.  

Yorumlar

 1. çok rastlıyorum ama denemedim Herbalife ürünlerini

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Her ihtiyacınıza göre bir ürünü var Herbalife'ın.

   Gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz ürünleri üreten sağlam firmalardan biri. Tavsiye ederim.

   Sil
 2. Herbelife ürünlerini çok duydum, çok gördüm. Hiç kullanmamıştım.
  Bu tür ürünlerin güvenilir olduğuna inanmak çok önemli. Bu yüzden yazınız Herbalife ürünlerini kullanacak olanlar için güzel bir rehber niteliğinde.

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yorum Yazmayı Unutma

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her Şeyi Kafaya Takma Psikolojisi Nasıl Düzelir?

Daha Başarılı Olabilmek İçin 4 Farklı Odaklanma Yöntemi

Geçmişe Takılıp Kalmaktan Kurtulmak İçin: Bilinçaltı Temizliği!

Ruh Sağlığınızı Korumak Adına Yapabileceğiniz 4 Şey